В Січні 2018 року ми створили Громадське Об’єднання «Спілка Бджолярів України Бакфаст» з метою об’єднання прихильників бджіл породи Бакфаст для відстоювання своїх інтересів, пропаганди методів селекції Бакфаст, просвітництва в племінній справі. 9 Березня відбулися наші перші збори.

Ось статут http://tochok.info/applications/core/interface/file/attachment.php?id=55025

Дехто з бджолярів мене запитував, а що мені спілка дасть? Відповім так, будемо кожен сам за себе, то дійде до того що будуть приходити нам пасіки палити, психоз в в періодичних ви данях  розпалюють не даремно. А буде в об’єднанні зо 200 пасічників, (на сьогодні під 70 душ) по іншому опоненти будуть говорити, змиряться, притихнуть,  по крайній мірі офіційно заборонити Бакфаст не зможуть. Також створюються від нашої організації відокремленні підрозділи, в яких як правило є оператори штучного осіменіння, таким чином можна спільно вести племінну роботу з тими лініями котрі себе зарекомендували в даній місцевості найкраще. На сьогодні створюється три відокремлених підрозділи Організації, Харків, голова Ізмаілов, Дніпро, голова Неліпа, Черкаси, голова Майстерчук. Далі. На слідуюче наше зібрання приїде провідний селекціонер з Данії, Кельд Бандструп, буде читати лекцію, відповідати на наші питання, вхід в кілька раз буде дорожчий для не членів ГО. Відео зйомки, якщо будуть вестись,  їх зможуть переглянути знову ж таки тільки члени ГО по посиланню, котре прийде їм на електронну пошту. Також спілка буде організовувати поїздки за кордон, на пасіки до відомих заводчиків Бакфасту, зрозуміло що не члени спілки в цю поїздку не попадуть. Так що на моє переконання є сенс вступати в спілку.

Щоб вступити в ГО «Спілка Бджолярів України Бакфаст» потрібно написати заяву, відіслати за адресою, інд. 29018  М. Хмельницький, провулок Нечая 16. Вальчуку Юрію Петровичу.

Заява про вступ.  http://tochok.info/applications/core/interface/file/attachment.php?id=55215

http://www.buckfast.in.ua/wp-content/uploads/2018/09/Заява_про_вступ_0.doc

Оплатити вступний внесок 100 гр. та щорічний 200 гр.

Реквізити для оплати ПриватБанк.

номер картки:  5169 3305 1226 8704  – данні підтягне автоматично.

Вказувати що членські внески.

 

сподобалось - поділіться