Станьте автором сайта ГО Бакфаст Україна

 

 як стати автором чи блогером ГО бакфаст
Дописи та публікації на сайті ГО бакфаст Україна, як писати, про що і навіщо

23 лютого 2019 року відбувся з’їзд ГО Спілка Бджолярів України Бакфаст, на якому одною з тем обговорення була тема розвитку веб сайту ГО Бакфаст.
Мова йшла про те що кожен член громадської організації може дописувати на сайт, вести свою власну авторську колонку чи блог, знімати відео та розміщувати його спочатку на ютуб каналі ГО Бакфаст Україна, а вже звідти відео можна додати до публікації на сайті. Тож ділюсь щодо як, навіщо і чому…

Навіщо бути блогером чи які плюси дописів на сайт

Почну з плюсів та бонусів що мають зробити зусилля авторів та початківців блогерів більш результативними.
Дописуючи на сайт пасічник може розповісти про власну пасіку та його напрямок пасічникування.
Не маючи власного сайту є можливість спробувати і оцінити чи це для Вас.
Якщо ж у вас вже є власний веб сайт – ви можете його пропіарити чи прорекламувати на сайті ГО Бакфаст.
З точки зору SEO не буде резонно розміщувати лінки на ваш власний сайт з усіх ваших публікацій, але добре працюватиме наступна модель – Сторінка розповідь про ваш сайт з лінком на ваш сайт та контактами, а вже всі інші ваші публікації будуть посилатись на вашу сторінку з вашими деталями.
Якщо ж у вас немає сайта можна залишити посилання на вашу сторінку в соціальній мережі.
В кожній публікації можна залишити ім’я автора та контактний номер.
Всі ваші публікації будуть розміщені в категорії з вашим ім’ям чи хештегом, натиснувши на який можна знайти всі тексти автора на сайті.

Про що писати та як це вам може допомогти

Рекомендував би писати про бджіл бакфаст та про основні продукти з вашої пасіки. Добрий ефект також дасть прив’язка публікацій до вашого регіону.

Наприклад:

 • публікація 1 Бджоли бакфаст та пакетне пасічництво
 • публікація 2 Чому бджолопакети бакфаст продаються по найвищим цінам
 • публікація 3 Бджолопакети бакфаст в Харківській області – де можна придбати

це ж саме можна написати і про:

 • квітковий пилок
 • бджолосім’ї бакфаст на продаж,
 • суш
 • матки бакфаст
 • маточники бакфаст на виході Одеса
 • та інші продукти з пасіки
 • головне спробуйте в пару публікаціях розповісти про вашу тематику і вже потім можна запропонувати щось.

Таким чином дописувач наприклад на тему квіткового пилку, чи бджолопакетів бакфаст в Харкові, який буде багато про це писати зможе отримати своїх клієнтів з пошукової систему гугл які будуть знаходити його публікації в пошуку і телефонуватимуть до нього.. Але ще раз напишу, Гугл любить експертів в своїй темі, тому одна публікація на певну тему може не спрацювати, бажано писати регулярно і по темі в якій ви спеціаліст.

Яка має бути публікація, на що орієнтуватись

 • Публікація на сайт має бути мінімум 300 слів, а краще більше, весь текст має бути написаний вами від руки на компьюторі (без копіювань та підглядування) – тобто бути оригінальним та унікальним текстом.
 • Перевірити унікальність можна скопіювати вибірково речення чи два тексту і загугливши його, і так пару тройку параграфів – гугл вам покаже де ви його скопіювали якщо що..
 • Текст має містити одну чи декілька оригінальних фотографій які ви зробили самі на ваш телефон чи фотоапарат.
 • Ще дуже добре буде додати відео з ютуб по темі вашого посту. Відео можна розмістити на вашому власному каналі ютуб, чи на каналі ютуб ГО Бакфаст, (Переходьте по лінку та підписуйтесь також), чи вставити з іншого каналу на сайт (якщо це дозволено автором ютуб каналу, відео підходить по темі і люди почитавши пост захочуть переглянути і відео)
 • Якщо ви ще не маєте ютуб каналу рекомендую його відкрити та спробувати себе в якості відео блогера. Це безкоштовно, а якщо ваші відео будуть популярні в ютуб є можливість розміщувати рекламу гугла у ваших відео (при певних об’ємах переглядів). Для того щоб відкрити ваш ютуб канал , потрібно також зарееструватись в гуглі, створити пошту гугл а потім вже ютуб канал. По лінку зверху це можна зробити.
 • В тексті дуже бажано структурувати вашу розповідь і робити заголовки та підзаголовки які пояснюють підтеми що будуть в них розкриватись
 • Після публікації вашого тексту бажано поширити лінк публікації на вашій сторінці фейсбук, чи взагалі в соцмережах, тобто запросити колег почитати цікаву на вашу думку публікацію.
 • Не скажу що даний пост є ідеальним але для початку можна оріентуватись на пости такого формату.

Як розмістити ваш текст на сайті

Є декілька варіантів

 1. Варіант – на початку можливо простіше буде написати ваш текст в імейл листі, додати до електронного листа пару фотографій для публікації, і надіслати їх адміністраторам сайту на імейл адресу buckfast.in.ua@ukr.net Адміністратори розмістять ваш пост на сайті.
 2. Варіант – на сайті ГО Бакфаст можна зарееструватись як автор та самому практикуватись в дописах на платформі вордпрес. На початку ваші пости після допису будуть перевірятись і можливо трохи корегуватись (восновному форматування) а далі якщо добре розберетесь зможете самі дописувати
 3. Варінат – можна дописувати в коментарях та активно коментувати, але даний спосіб не дуже ефективний, і краще зібрати до купи всі думки на тему коментаря і написати замітку на слів 300 чи більше.

Модерація на сайті Бакфаст

Публікації на сайті модеруються, і якщо ви наприклад захочете написати про цікаву на ваш погляд річ яка ну дуже далека від пасічництва – навряд чи це буде цікаво читати вашим колегам, і скоріш за все такий пост не буде опублікований, чи буде видалений.
Теж саме стосується і коментарів, коментарі на сайті модеруються також. (без модерації буде пару тис. коментарів з лінками на аптеки..)

Пробуйте, пишіть, надсилайте ваші публікації на сайт ГО Бакфаст. Без маркетингу зараз не просто..

Також додам що на сайт можуть дописати не лише члени ГО Бакфаст, а й інші пасічники, але їх публікація має бути вже досить цікавою, унікальною та важливою для пасічників, тобто краще модерується. Якщо маєте таку цікаву публікацію, надсилайте також.
Чи як варіант приєднуйтесь до ГО Спілка Бджолярів України Бакфаст та дописуйте на сайт.

Андрій. Матковивідна пасіка Київ

Якщо маєте коментарі чи запитання по даній темі, будь ласка напишіть їх в коментарях, можливо на деякі буду знати відповідь.

 

Оцінка публікації
Оцініть цей допис
[Total: 3 Average: 4.7]
сподобалось - поділіться

Один коментар до “Станьте автором сайта ГО Бакфаст Україна”

 1. На початку 20-го століття популяція бджіл на Британських островах була практично знищена трахейними кліщами (акарапідоз). У 1916 році в абатстві залишилося тільки 16 бджолиних колоній. Всі вони були або італійського походження, або помісі італійської та англійської чорної бджоли. Брат Адам також імпортував ще кілька італійських маток. З них він почав розвивати те, що стало відомо, як бджола бакфаст. Щоб мати можливість контролювати спарювання, брат Адам почав використовувати ізольовану долину в Дартмурі. Не маючи інших бджіл в межах досяжності, він зміг підтримувати їх генетичну цілісність і розвинути бажані якості. Брат Адам досліджував різні підвиди медоносних бджіл і зробив багато тривалих подорожей по Європі, Африці і на Близькому Сході в пошуках бажаних характеристик в місцевих породах бджіл.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *